Про компанію

Львівський автосервіс "Фаетон"

Послуги:

  • Кузовний ремонт
  • Авторобот

Також:

  • рихтувальні роботи;
  • зварювальні роботи, в тому числі зварювання кузова авто;
  • фарбування автомобілів;
  • підбір авто емалей;
  • автомийка.

В ситуації коли вашому автомобілю необхідна допомога, потрібно швидко знайти автосервіс, прикладаючи при цьому мінімум зусиль. Саме в цей час в нагоді стане автосервіс "Фаетон" як лідер в галузі ремонту автомобіля. Автосервіс "Фаетон" - високий професійний рівень фахівців, повний спектр послуг та зручне місце розташування автосервісу вигідно виділяє нашу компанію з ряду конкурентів.

Сервіс який ми пропонуємо

Автосервіс "Фаетон" ввібрав в собі, широкий спектр робіт які пов'язані з ремонтом кузова автомобіля. Також на нашому автосервісі проводять комп'ютерний підбір автоемалей, що дозволяє краще і якісніше підібрати продукт, стосовно побажанням клієнта. Після того як емаль підібрана, одразу ж проводиться підготовка та фарбування в камері. В автосервісі окрім підготовчих і фарбувальних робіт, проводиться також відновлювальний ремонт бамперів та пластикових корпусів. Це дуже доцільно, враховуючи те що сучасний авторинок насичений закордонними іномарками, матеріал корпусу яких потребує особливого підходу та догляду.

Індивідуальний підхід до кожного клієнта

Якщо ж говорити про ціну за послуги, то в цій справі автосервіс "Фаетон" безперечний лідер, тому що політика автосервісу встановлює ціни на товари та послуги нижчі за середньоринкові. А в справі ремонту автомобіля, цей фактор є безперечно ключовим. Обов'язкове узгодження додаткових робіт, також вказує на те що ми стараємось вгодити клієнту, і залишити його задоволеним нашими послугами. Тому що задоволені клієнти, це перш за все візитка автосервісу. В арсеналі автосервісу міститься повний комплекс обладнання для обслуговування та ремонту кузова автомобіля. Висококваліфіковані сертифіковані та універсальні фахівці завжди знайдуть гідний підхід до кожного клієнта, та його автомобіля, тому що саме індивідуальний підхід, вирізняє наш автосервіс, серед конкурентів. Ми завжди знайдемо час та можливість для ремонту автомобіля, не зважаючи на складність та тривалість роботи.

Якість на належному рівні

В автосервісі "Фаетон", завжди дбають про те щоб якість виконаних робіт була на високому рівні. Тому що, як відомо, роблячи не якісний ремонт автомобіля, можна втратити цінних клієнтів але та погано себе зарекомендувати, але наш автосервіс, залишається на ринку автомобілів вже майже 10 років, що доводить його професіоналізм та належне ставлення до клієнтів. Звертайтесь в автосервіс "Фаетон", та замовляйте наші послуги, і ви переконаєтесь не тільки в прекрасному результаті, але і в належному сервісі.


Заказ звонка
Спасибо!
Мы свяжемся с вами в ближайшее время
Обратная связь
Спасибо!
Мы свяжемся с вами в ближайшее время
Заказ услуги
Спасибо!
Мы свяжемся с вами в ближайшее время
Заказ товара
Спасибо!
Мы свяжемся с вами в ближайшее время