Autorobot - витяжка кузова

124513421.png

Наслідком серйозних зіткнень та аварій може стати не тільки пошкоджений корпус вашого автомобіля, але й суттєво зміщений чи, навіть, вигнутий внутрішній каркас. В результаті, навіть після ретельного рихтування всіх зовнішніх елементів, зварювання і фарбування кузова, та, здавалось би, відсутності явних недоліків, виїхати на дорогу ваше авто не зможе. Зміщена вісь, викривлені колеса, чи інші «невидимі» проблеми, - все це, як мінімум, ускладнить керування, а в гіршому випадку – стане причиною ще одного ДТП.

Для того, щоб привести до ладу центральну вісь автомобіля та забезпечити відповідність його робочих параметрів заводським, в професійних авторемонтних майстернях застосовується процедура, відома під назвою «витяжка кузова». На СТО «Фаетон», зокрема, фахівці виконують роботи з витяжки кузова будь-якого рівня складності за допомогою спеціалізованого обладнання – системного комплексу «Autorobot». Основне його завдання – зняти заміри місця розташування контрольних точок на пошкоджених деталях кузова та, співставивши їх із заводськими, здійснити силове вирівнювання.

Комплекс «Autorobot» являє собою робочий витяжний стенд, на якому встановлюється автомобіль, а також допоміжну рухому рамку зі зчитувальними головками. Головки здійснюють заміри та передають їх комп’ютеризованій обчислювальній системі, яка, в свою чергу, порівнює отримані дані із базою даних номінальних координат, що відповідають марці та моделі вашого автомобіля. Система також аналізує інформацію щодо усіх наявних пошкоджень кузова та, за допомогою холодного методу вирівнювання, відновлює геометрію коліс. Робота Autorobot-а припиняється лише після повного співпадіння усіх контрольних точок.

Замовляючи послугу витяжки кузова на стенді Autorobot в автомайстерні «Фаетон», ви можете бути впевнені у високій якості робіт. Висококваліфіковані фахівці докладуть максимум зусиль аби відновити життєздатність вашого автомобіля, виправити усі отримані пошкодження, повернути його до стану наче «щойно з конвеєра». Навіть після доволі суттєвих аварій, коли, здавалось би, авто можна сміливо списувати з рахунків, рекомендуємо не поспішати, а звернутись по допомогу до спеціалістів. Досвідчені майстри-рихтувальники допоможуть вам тверезо, без емоцій, оцінити рівень збитків та запропонують варіанти їх виправлення.

Заказать услугу

Оформите заявку на сайте, мы свяжемся с вами в ближайшее время и ответим на все интересующие вопросы.

Заказ звонка
Спасибо!
Мы свяжемся с вами в ближайшее время
Обратная связь
Спасибо!
Мы свяжемся с вами в ближайшее время
Заказ услуги
Спасибо!
Мы свяжемся с вами в ближайшее время
Заказ товара
Спасибо!
Мы свяжемся с вами в ближайшее время