Фарбування автомобілів по технології Spies Hecker

ev42c1412xc4.png

Потреба у фарбуванні автомобіля може бути зумовлена як вашим бажанням змінити його зовнішній вигляд, оновити стару емаль, додати соковитих барв, так і чисто «виробничою» необхідністю – наприклад, приховати подряпину чи сліди від рихтування. Незалежно від того, що саме мотивувало вас взяти в руки каталог автомобільних емалей, майте на увазі: до вибору кольору слід підходити обачно та відповідально.

Перше, на що варто звернути увагу, це виробник фарби. СТО «Фаетон» уже не перший рік використовує для фарбування автомобілів якісні емалі німецького бренду Spies Hecker. Вони встигли чудово себе зарекомендувати завдяки широкій кольоровій гаммі та відмінним технічним характеристикам. Лінійка продукції включає не лише якісні двохкомпоненті фарби, а й цілий ряд допоміжних засобів та матеріалів: ґрунтовки, шпаклівки, наповнювачі, а також покрівельні лаки та базові двошарові фарби з додатковими візуальними ефектами («перламутр», «металік» тощо).

Технологія фарбування Spies Hecker включає в себе і особливий спосіб підбору кольору – спектрофотометричний аналіз. Він дозволяє уникнути неприємностей, пов'язаних з неточним вибором кольору, а тому слугує гарантією ідеального результату. Система підбору кольорів дозволяє знайти необхідний відтінок в базі даних каталогу, а німецька якість виробництва забезпечує ідентичність тонів, навіть якщо вони придбаваються у різний час. При повторному зверненні процедура фарбування буде ще простішою: попередньо підібраний відтінок буде зафіксовано у клієнтській базі за вашим автомобілем, тож етап підбору кольору можна буде упустити.

Покриття кузова обраною фарбою – не менш відповідальна частина роботи. І довіряти її будь-кому не варто. Кваліфіковані працівники автомобільної майстерні «Фаетон» мають неабиякий досвід у роботі з автоемалями Spies Hecker, а також чітко дотримуються технології фарбування, розробленої виробником. Це і є гарантією довговічності нанесеного покриття, його зовнішньої привабливості та бездоганних експлуатаційних показників.

Заказать услугу

Оформите заявку на сайте, мы свяжемся с вами в ближайшее время и ответим на все интересующие вопросы.

Заказ звонка
Спасибо!
Мы свяжемся с вами в ближайшее время
Обратная связь
Спасибо!
Мы свяжемся с вами в ближайшее время
Заказ услуги
Спасибо!
Мы свяжемся с вами в ближайшее время
Заказ товара
Спасибо!
Мы свяжемся с вами в ближайшее время