Пайка пластмаси

754и735и634.png

Хоча автомобіль і прийнято називати «залізним конем», далеко не всі його деталі виробляються із металу. Чимало елементів нині відливаються з пластмаси. Це і радіаторна решітка, і корпуси фар, і молдінг, але в першу чергу – передній та задній бампери. Саме цей елемент автомобільної конструкції найчастіше потрапляє в незначні «аварії»: стикається з високими бордюрами, нерівними тротуарами, а іноді – з необачними водіями. Кожен удар може спричинити невелику тріщину на поверхні бампера. Незначні пошкодження, зазвичай, можна «залікувати», а от серйозні потребують заміни деталі.

Якщо прощатися зі старим бамперов вам не сила, а позбутися тріщин та розломів на ньому обов’язково потрібно, варто звернутися по послугу пайки пластмаси. Це найефективніший спосіб усунення недоліків на пластмасових деталях корпусу. Традиційні кузовні роботи тут не підійдуть: вони занадто агресивні як для такого крихкого матеріалу. А от особлива технологія пайки допоможе скріпити деталь у місці розлому та вирівняти поверхню після тріщини.

Зазвичай, для виробництва кузовних автомобільних деталей в промисловості використовуються два види пластмаси: термопласт та реактопласт. Перший легко піддається впливу високих температур, при цьому він плавиться, переходячи у в’язкий стан, та набуває нової, наданої майстром, форми. Реактопласт, як стає зрозуміло з назви, реагує на особливі хімічні сполуки, тому технологія ремонту деталей, виконаних з цього матеріалу, принципово відрізняється.

Самостійно визначити тип пластмаси, яка була використана для виробництва бампера вашого автомобіля, звісно, можна, проте правильно його спаяти в домашніх умовах вам навряд чи вдасться. Краще звернутися по допомогу до фахівців. Спеціалісти СТО «Фаетон» мають неабиякий досвід у роботі з пластмасовими матеріалами. Професійне обладнання та відшліфована з роками майстерність дозволяють виконувати всі роботи швидко та якісно. Місця спаювання ретельно обробляються, аби уникнути подальших розломів, стики та шви додатково зачищаються та зафарбовуються. Якісно виконані роботи дозволять вам продовжити корисний термін служби пластмасових елементів на доволі тривалий час, а також зекономити немало коштів на придбанні нових деталей.

Заказать услугу

Оформите заявку на сайте, мы свяжемся с вами в ближайшее время и ответим на все интересующие вопросы.

Заказ звонка
Спасибо!
Мы свяжемся с вами в ближайшее время
Обратная связь
Спасибо!
Мы свяжемся с вами в ближайшее время
Заказ услуги
Спасибо!
Мы свяжемся с вами в ближайшее время
Заказ товара
Спасибо!
Мы свяжемся с вами в ближайшее время