Підбір авто емалей

512351234.png

Кольорова гамма автомобільних фарб у лінійці німецької компанії Spies Hecker налічує понад 1000 різних барв. Не помилитися, обираючи потрібний відтінок, доволі важко, особливо, якщо ви не плануєте зафарбовувати всю поверхню кузова, а хочете лише приховати окремі недоліки. Підібрати необхідний вам колір «тон-в-тон» допомагає спеціальний прилад – спектрофотометр.

Дане обладнання призначене для проведення спектрального аналізу кольору шляхом співставлення даних про поглинання та відбивання поверхнею світлових променів. Справа в тому, що людське око має доволі обмежені можливості сприйняття змін кольору, тому самостійно підібрати коректний відтінок не завжди вдається. Діапазон сприйняття оптичного обладнання – значно вищий. Виміри спектрофотометра є чисто математичними, а не суб’єктивними, а значить – більш точними.

Суть процесу підбору кольору автоемалі за допомогою спектрофотометра зводиться до наступних кроків:

1. Очищення поверхні автомобіля (усієї або окремої деталі) від забруднень та забезпечення температури зовнішнього середовища на рівні не менше 20ºС. Принцип роботи спектрофотометра побудований на вимірюванні величини поглинання світла, у тому числі, за допомогою температурних датчиків. Значні відхилення даного показника можуть стати причиною похибки.

2. Зняття показників з поверхні автомобіля. Зазвичай характеристики кольору вимірюються під трьома кутами: 15°, 45° та 110°. Такі умови дозволяють отримати більш точні результати.

3. Пристрій підключається до комп’ютера та передає дані для аналізу програмі підбору кольору. Остання, в свою чергу, самостійно аналізує отримані заміри та підбирає оптимальний колір у базі даних.

Таким чином, використання спектрофотометра дозволяє не тільки значно скоротити час на пошук необхідного вам кольору, а й забезпечує максимально високий відсоток відповідності підібраної системою автоемалі оригінальній. Це дасть вам можливість не тільки уникнути додаткових витрат на наступне перефарбування, а й убезпечить ваш автомобіль від «плямистої» хвороби.

Кваліфіковані фахівці СТО «Фаетон» допоможуть вам підібрати ідеальне кольорове рішення саме для вашого автомобіля, аби його бездоганний зовнішній вигляд щодня милував ваше око.

Заказать услугу

Оформите заявку на сайте, мы свяжемся с вами в ближайшее время и ответим на все интересующие вопросы.

Заказ звонка
Спасибо!
Мы свяжемся с вами в ближайшее время
Обратная связь
Спасибо!
Мы свяжемся с вами в ближайшее время
Заказ услуги
Спасибо!
Мы свяжемся с вами в ближайшее время
Заказ товара
Спасибо!
Мы свяжемся с вами в ближайшее время