Рихтувальні роботи

vrqwvrqwc.png

На жаль, навіть дуже уважні та обережні водії не захищені від випадкового контакту з недосвідченими кермувальниками на дорозі, тож випадково, не з власної вини, можуть стати учасниками дорожньої пригоди. Вм’ятини та подряпини, набуті в результаті ДТП, не лише псують бездоганний зовнішній вигляд вашого авто, а й можуть стати причиною серйозних проблем із його «самопочуттям» у майбутньому. Сколи на емалі з часом починають пропускати вологу вглиб корпусу; як наслідок – стрімка корозія металу, якої буде дуже важко позбутися. Деформовані ділянки кузова під час руху можуть контактувати з робочими механізмами, зумовлюючи додаткове тертя та виводячи з ладу окремі вузли та деталі. Нерідко сильні удари по корпусу можуть зумовити цілий ряд доволі складних неполадок: пошкодити електрику, деформувати стійки, спричинити заклинення колеса.

Усуваються набуті пошкодження за допомогою, так званих, рихтувальних робіт. Ціллю рихтування, тобто вирівнювання, є усунення деформації та відновлення первинної форми пошкодженої деталі – крила, дверей, капоту тощо. У випадку незначних легких пошкоджень роботи виконуються максимально швидко, за бажанням – в присутності клієнта. Вирівнюються окремі деталі; навісні компоненти (ручки, поворотники, молдинги та ін.) при цьому не знімаються. Місце пошкодження готується до вирівнювання, очищується від фарби та рихтується. У більш складних випадках пошкоджені деталі демонтуються, вирівнюються, зварюються, або, у тому випадку, коли ремонт є недоцільним, - проводиться їх заміна на нові комплектуючі. Обов’язковим етапом відновлення життєздатності автомобіля є також процедура «розвал-сходження», тобто усунення отриманих в результаті аварії скошень геометрії коліс.

Самостійно позбутися отриманих пошкоджень практично неможливо. Рихтування кузова – процес складний та відповідальний, довірити його можна лише висококваліфікованим спеціалістам. Неякісний ремонт, виконаний в «гаражних» умовах не лише не зможе усунути всіх проблем, а й стане причиною додаткових. Сервіс «Фаетон» виконує увесь комплекс робіт із рихтування автомобіля, починаючи з усунення локальних вм’ятин та подряпин, та закінчуючи повним кузовним ремонтом із заміною пошкоджених деталей та витяжкою кузова за допомогою системи Autorobot. А досвідчені фахівці-рихтувальники гарантують вам незмінно високу якість робіт та супровідного сервісу.


Заказать услугу

Оформите заявку на сайте, мы свяжемся с вами в ближайшее время и ответим на все интересующие вопросы.

Заказ звонка
Спасибо!
Мы свяжемся с вами в ближайшее время
Обратная связь
Спасибо!
Мы свяжемся с вами в ближайшее время
Заказ услуги
Спасибо!
Мы свяжемся с вами в ближайшее время
Заказ товара
Спасибо!
Мы свяжемся с вами в ближайшее время