Запчастини

b6734n754.png

Безперебійна робота усіх механізмів та нульові витрати на ремонт – це, мабуть, привілей лише тих автомобілів, які щойно виїхали за ворота автосалону. Автівки, котрі встигли «намотати» не одну тисячу кілометрів, з часом починають потребувати більш дбайливого догляду: щось підкрутити, щось замінити, де-не-де підрихтувати та підремонтувати. Питання придбання автомобільних запчастин добре знайоме кожному водію. Автомобіль спершу потрібно показати майстру, потім знайти необхідні деталі у каталогах автомагазинів, оплатити, почекати на доставку, знову з'явитися до майстра, а якщо деталь не підійшла – повторно замовляти та чекати… Увесь цей час вам доведеться бути пішоходом. Проте, якщо запчастини можна замовити та придбати безпосередньо на СТО, це може зекономити вам чимало часу і коштів.

На ринку автомобільних автозапчастин можна знайти деталі на будь-який смак: як дорогі оригінальні, так і більш дешеві аналоги. Звісно, нові запчастини, випущені конкретно під вашу модель автомобіля, є ідеальним варіантом для проведення якісного ремонту. Проте, не завжди є зміст переплачувати за брендований виріб. Окремі пошкоджені елементи кузова або робочих механізмів можна сміливо замінити на «економ-варіант»: аналогічні деталі, що мають ідентичні технічні характеристики, але призначені для автомобілів інших марок та моделей. Іноді з’являється можливість придбати навіть вживані деталі, котрі не встигли виробити свого ресурсу, і цілком підходять для проведення незначного ремонту. Підібрати оптимальний варіант, який забезпечить надійну роботу вашої автівки, та ще й кошти зекономить, допоможуть кваліфіковані фахівці СТО «Фаетон».

Замовляти нові та вживані деталі безпосередньо через СТО значно вигідніше, аніж придбавати їх у спеціалізованому магазині. Майстер-механік, уважно оглянувши ваш автомобіль та визначивши причину поломки, безпомильно підбере необхідні запчастини. Широка мережа надійних постачальників дозволяє не сумніватися в якості покупки: доступні ціни та швидка доставка зведуть до мінімуму ваші витрати часу та коштів на ремонт. Деталь буде встановлена на автомобіль у найкоротші строки, при цьому її відповідність замовленим параметрам буде перевірена негайно; якщо деталь з якихось причин не підійде – її можна буде замінити, не витрачаючи додатковий час на повторні перемовини з продавцем. Усі вживані деталі ретельно перевіряються на предмет технічної справності, і лише після цього встановлюються на автівку, тож у якості проведених ремонтних робіт ви можете не сумніватись. А значна економія та якісний сервіс обов’язково змусять вас звернутися в автомайстерню «Фаетон» ще не раз.

Заказать услугу

Оформите заявку на сайте, мы свяжемся с вами в ближайшее время и ответим на все интересующие вопросы.

Заказ звонка
Спасибо!
Мы свяжемся с вами в ближайшее время
Обратная связь
Спасибо!
Мы свяжемся с вами в ближайшее время
Заказ услуги
Спасибо!
Мы свяжемся с вами в ближайшее время
Заказ товара
Спасибо!
Мы свяжемся с вами в ближайшее время