Зварювальні роботи

dewv21c4312.png

Зварювання кузова або окремих його деталей є однією із найбільш затребуваних послуг на ринку автомобільного сервісу. Зношуючись в процесі експлуатації, постійно страждаючи від несприятливих метеорологічних та технічних умов, металеві елементи корпусу автомобіля  з часом стають жертвами корозії, гниття, тріщин та розломів. Повна заміна кузова є послугою дороговартісною та не завжди доречною. Зазвичай, для усунення подібних недоліків достатньо провести якісні зварювальні роботи.

Найчастіше локальної зварки потребують саме ті деталі, які найбільше контактують із зовнішнім середовищем: вихлопна система, пороги, днище кузова. Сніг, дощ, агресивні хімічні сполуки, які потрапляють на металеву поверхню деталей, з часом починають проникати всередину кузова та окремих його елементів, роз’їдаючи їх зсередини. Волога, головний ворог автомобілів, здатна за лічені роки перетворити вашого бадьорого «коника» на втомленого кволого «віслючка», який потребуватиме негайного лікування.

Процес зварювання автомобільних деталей складається із чотирьох послідовних етапів:

  • демонтажу комплектуючих, що потребують ремонту;
  • очищення, обезжирення, промивання та просушування робочих поверхонь;
  • безпосереднього зварювання;
  • кінцевої обробки та шліфування.

Чітке дотримання технології, використання лише оригінальних матеріалів та професійного обладнання слугує запорукою проведення якісних зварювальних робіт. В результаті, місця швів стають особливо міцними та витривалими щодо будь-яких нових механічних пошкоджень. Правильно оброблений на заключному етапі робіт стик не дасть волозі та іржі проникнути всередину кузова, а вміло накладена на глушник «латка» дозволить надовго забути про неприємне деренчання та переповнений вихлопами салон.  

Ще одне пояснення, чому виконання зварювальних робіт варто довіряти лише професіоналам, - естетична складова. Бездоганний зовнішній вигляд вашого авто після ремонту – одна з ознак його якісного виконання. Фахівці СТО «Фаетон» гарантують не лише повне відновлення втраченого функціоналу вашого «залізного коня», а й надзвичайно високу якість наданих послуг – сліди від зварювальних робіт будуть майстерно приховані. Використання сучасного професійного обладнання та висока майстерність досвідчених автозварювальників неодмінно повернуть втрачену красу вашому автомобілю.  

Заказать услугу

Оформите заявку на сайте, мы свяжемся с вами в ближайшее время и ответим на все интересующие вопросы.

Заказ звонка
Спасибо!
Мы свяжемся с вами в ближайшее время
Обратная связь
Спасибо!
Мы свяжемся с вами в ближайшее время
Заказ услуги
Спасибо!
Мы свяжемся с вами в ближайшее время
Заказ товара
Спасибо!
Мы свяжемся с вами в ближайшее время